Kubík už má tablet doma!


Začátek roku se pro Kubíkovu rodinu nesl v pozitivním a optimistickém duchu. Chlapec od Nadačního fondu Vindicia obdržel moderní tablet, který si jak on, tak jeho rodiče dlouho přáli. Proč? Kubík bohužel téměř nemluví a tento typ tabletu mu pomáhá komunikovat se svým okolím, a to včetně rodiny. Je na něj zvyklý ze školy, kam dochází a na vypůjčeném přístroji se dokáže učit. Tablet totiž nabízí celou řadu výukových programů pro znevýhodněné děti. Díky naší Nadaci má chlapec konečně příležitost rozvíjet se i v domácím prostředí!

Tablet jsme Kubíkovi a jeho rodině předali osobně a mohli tak být svědky jejich obrovské radosti. Byl tak nadšený a okamžitě motivovaný, že nám zvládl sám od sebe poděkovat 🙂 Nesmírně nás těší, že vidíme konkrétní výsledky celého projektu, kdy se celé rodině bude žít o něco lépe. Držíme Kubíkovi a jeho blízkým pěsti a doufáme, že se budou mít dobře.

Prvním podpořeným projektem našeho nadačního fondu je tak Tablet pro Kubíka. Lidí, kterým příspěvky zlepší a ulehčí těžký život, ale může být daleko více.

Pomáhejte s námi, prosím. Má to smysl.


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.